Gjeni Makinat 

Citroen C2

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Citroen C2

  €1,700

  2005' Citroen C2

  3 Maj 2019, Sarandë

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me amortizator goma te reja se fundmi dokumenta deri ne fund te vitit ska nevoj per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C2

  €3,000

  2009' Citroen C2

  I skaduar18 Mars 2019, Durrës

  1400 cc, Naftë 156123 km  Automatike  E zezë 

  E gatshme per cdo lloj prove 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C2

  €1,750

  2007' Citroen C2

  I skaduar13 Mars 2019, Tiranë

  1100 cc, Benzinë + LPG 250000 km  Mekanike  Blu metalik 

  OKAZION VETËM 3DITE!!! Siguracion i paguar deri ne 30janar 2020. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C2 Citroen C2 Automatike 1.4 HDi

  €2,300

  2005' Citroen C2 Citroen C2 Automatike 1.4 HDi

  I shitur3 Shkurt 2019, Durrës

  1400 cc, Naftë 15000 km  Automatike  E zezë metalik 

  Citroen C2 Automatike Rrobotike , 1.4 Diesel viti 2005 , Makina Posedon Abies , Kondicioner , Airbag , Xhama Elektrike , Sensor Shiu , Sensor ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C2

  €2,000

  2004' Citroen C2

  I skaduar28 Nëntor 2018, Elbasan

  Benzinë  Mekanike  E zezë 

  Okazion Citroen C2 viti 2004 cmimi 2000 euro me dogane te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C2

  €1,890

  2004' Citroen C2

  I skaduar8 Korrik 2018, Tiranë

  Benzinë 170000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet citroen c2 vtr 1.4 benzine viti 2004, kamio automatike, marsha ne timon, letra per 1 vit,tapiceri shume e paster, gjendje Motorike dhe xhenerike shume ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C2

  €2,500

  2005' Citroen C2

  I skaduar29 Prill 2018, Tiranë

  1400 cc, Naftë 110000 km  Automatike  E zezë 

  te gjitha sherbimet e bera dhe rrip faze kit, amortizator, gomina te gjitha. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C2

  €3,200

  2008' Citroen C2

  I skaduar26 Shkurt 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 155000 km  Automatike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C2

  €3,000

  2004' Citroen C2

  I skaduar28 Janar 2018, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Shitet Citroen C2 1.4 Naft e vitit 2004 me kamio Automatike,e ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar,ndryshim marshesh tek timoni,klima tronik,me sensor parkim mbrapa, me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C2

  €2,400

  2006' Citroen C2

  I skaduar12 Dhjetor 2017, Tiranë

  Naftë 160000 km  Mekanike  E kuqe 

  Citroen C2 1.4 Nafte Manual - Vitprodhim 2006 - Manual nafte ekonomike 3.7L/100KM - Kondicioner Klimatronic - Sensor parkimi - Disqe alumini - Goma te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj