Gjeni Makinat 

Citroen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Citroen C3

  €1,500

  2005' Citroen C3

  7 Prill 2020, Vlorë

  1398 cc, Naftë 160000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen Jumpy

  €4,700

  2007' Citroen Jumpy

  6 Prill 2020, Fier

  Benzinë 10000 km  Mekanike  E bardhë 

  Tags : Nderrohet Okazion ROLEX ml MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 ... 

  Shto te të preferuarat

 • €5,000

  2012' Citroen C4 Picasso

  24 Mars 2020, Krujë

  1600 cc, Naftë 250331 km  Mekanike  

  Makina eshte ne super gjendje, eshte blere ne France dhe jo ne treg.Ka nje vit qe eshte blere dhe ka letra shqiptare dhe ka bere ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Citroen C3

  €2,750

  2002' Citroen C3

  15 Mars 2020, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C3

  €2,400

  2004' Citroen C3

  8 Mars 2020, Tiranë

  1600 cc, Benzinë  Automatike  

  Makine citroen C3 ngjyre jeshile. Te gjitha sherbimet e bera. Ne gjendje shume te mire. Taksa sigurime te paguara. (E perdorur nga femer) Me kambio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C5

  €2,500

  2003' Citroen C5

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  makina sapo eshte targuar letrat per nje vit te paguara makia eshte full me opsone sendilje me lekure me ngrohje navigator tv cd bord kompjutri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C4

  €2,650

  2006' Citroen C4

  3 Mars 2020, Vlorë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C5

  €2,500

  2003' Citroen C5

  I skaduar28 Shkurt 2020, Elbasan

  1900 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  Blu 

  Letrat te prera per nje vit 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C4 Picasso

  €4,000

  2008' Citroen C4 Picasso

  I skaduar27 Shkurt 2020, Pogradec

  1600 cc, Benzinë 155000 km  Automatike  Blu 

  Citroen C4 Picasso Viti i Prodhimit: 2008 Motorri: Naftë 1.6 HDI Kambio: Automatike Fuqia: 110 KW Kilometra: 155000 Konsumi: 5,7 l/100km (kombinuar) 6,8 l/100km (qytet) ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C3

  €2,000

  2003' Citroen C3

  I skaduar26 Shkurt 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  OKAZION Letra dhe siguracioni te paguara deri ne gusht 2020.Ne gjendje te mire estetike dhe mekanike,me pak shenja perdorimi.Sherbimet e sapo kryera vaj,filtra,filtra gazi,freksion,dhe kondicioner.4 ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj