Gjeni Makinat 

Citroen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2011' Citroen C3

  €5,300

  2011' Citroen C3

  I skaduar14 Shtator 2019, Durrës

  4000 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  E bardhë 

  Ciroen c3 pikaso,,,1.6 nafte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike ,,,teper ekonomike 4.5 litra per 100 km,,,kondisoner,,aierbag,,,srs,,abs,,xhamat dhe pasqyra elektrike,,disqe alumini 16 inc me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C3

  €3,199

  2006' Citroen C3

  I skaduar12 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

  C3 automat viti 09 2006, motorr 1.4 nafte shume ekonomik, ne gjendje shume te mire, rrypin e motorrit plus kitin komplet e ka te nderruar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen Berlingo

  Të diskutueshme

  2003' Citroen Berlingo

  I skaduar4 Shtator 2019, Vlorë

  2000 cc, Naftë 158000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike, shitet per arsye mosperdorimi. Eshte shume pak e perdorur ne Shqiperi. Te interesuarit te kontaktojne ne kete ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C4

  €2,900

  2009' Citroen C4

  I skaduar1 Shtator 2019, Lushnjë

  Naftë 95000 km  Mekanike  

  CITROEN C4 Viti 2009. Kambjo manuale 6 marshe. Motorr 1.6 nafte. 140 mij Km origjinale... Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar. Gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Xsara Picasso

  €2,700

  2004' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar22 Gusht 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkullimi impjanti montuar ne itali marka ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,500

  2003' Citroen C3

  I skaduar20 Gusht 2019, Tiranë

  1400 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  Gri 

  ne gjendje te mire, pa dokumenta per kete vit.makina eshte sh e paster 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C3

  €3,190

  2006' Citroen C3

  I skaduar12 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Citroen C3 automat 1.4 hdi nafte, tavan panoramik me marsha ne timon shume ekonomik ne gjendje shume te mire ne te gjitha drejtimet. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C4

  €2,800

  2006' Citroen C4

  I skaduar5 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Citroen c4 1.6 nafte viti 2006 e importuar nga zvicra me dogan te paguar gati per targa ne gjendje perfekte info 0682602565 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C3

  €2,500

  2006' Citroen C3

  I skaduar1 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte e sapo ardhur me dogan te paguar shum e paster si brenda dhe jasht 4 goma te reja eshte ne gjendje te mir ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Citroen C4

  €7,600

  2012' Citroen C4

  I skaduar29 Korrik 2019, Fier

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Shitet Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012, km 154000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.25.02.2019, nga Firenze Itali. cmimi 7600 euro 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj