Gjeni Makinat 

Citroen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Citroen C5

  €1,200

  2002' Citroen C5

  I skaduar25 Shkurt 2020, Berat

  4000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Shes makine citroen c5 2.0Hdi e vitit 2002. Makina eshte me targa spanjolle dhe i do paguar dogana. Eshte ne gjendje shume te mire funksionale ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen Xsara

  €1,800

  2003' Citroen Xsara

  I skaduar20 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Citroen xsara nafte viti 2003 kamio automatike kondicioner xhama elektrik goma te reja me letra te paguara , i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Citroen C4

  €6,000

  2012' Citroen C4

  I skaduar9 Shkurt 2020, Lushnjë

  1600 cc, Naftë 175000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Makine Citroen C4 1.6 hdi 2012 nafte 175000km te vetat.Makina eshte ne gjendje te mire .Cmimi 6000 eu .0692973059 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C3

  €2,700

  2004' Citroen C3

  I skaduar2 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Ne gjendje te mire teknike dhe vizuale, letra te Sapo paguara, komanda ne Timon, marshe ne Timon, Klima, pilot automatik etj. 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C4

  €2,850

  2005' Citroen C4

  I skaduar28 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  SHUME EKONOMIKE ✔ 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen Xsara Picasso

  €2,200

  2003' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar12 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  2200 euro pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Citroen C-Elysee

  €4,500

  2015' Citroen C-Elysee

  I skaduar11 Janar 2020, Fier

  Naftë 100000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire super ekonomike me 2 celesa , motorr 1.6 nafte manuale , xhamat elektrike , pasqyra elektrike pilot automatik ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Citroen C5

  €2,300

  2001' Citroen C5

  I skaduar9 Janar 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  

  Makina esht ne gjendje te mir esht me sistem amortizimi me vaj para mbrapa 3 pozicjone ulet dhe ngriet klima fuksjonale kalorifer fuksjonal 4 xhama ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C4

  €2,850

  2005' Citroen C4

  I skaduar26 Dhjetor 2019, Tiranë

  1600 cc, Naftë 172000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C3

  €3,300

  2007' Citroen C3

  I skaduar21 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  E zezë 

  Nr kontakti 067 6000 107 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj