Gjeni Makinat 

Citroen

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Citroen C3

  €3,800

  2007' Citroen C3

  I skaduar10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  

  ☎️Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

 • €1,900

  2003' Citroen C3

  I skaduar5 Dhjetor 2019, Durrës

  1300 cc, Benzinë 155217 km  Mekanike  Gri 

  Citroen dogane e paguar viti 2003 shum ne gjendje klima me ekran komnde ke timoni komojuter bordi celes ne pult sensor parkingu 

  Shto te të preferuarat

 • €1,900

  2006' Citroen C2

  I skaduar5 Dhjetor 2019, Durrës

  1100 cc, Benzinë 170000 km  Mekanike  Gri 

  Citroen C2 targa letra te paguara super ekonomik 1.1 celes me pult kasetafon me cd vaj filtra ferrota te nderruara kondicioner perfekt 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C4

  €3,900

  2007' Citroen C4

  I skaduar18 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  

  CITROEN C4 VITI 2008 KAMBIO AUTOMATIKE GJENDJE SUPER SI MOTORRIKE , XHENERIKE DHE ESTETIKE. MAKINES NUK I MUNGON ASGJË. OPSIONET SHTESË: SENSOR PARKIMI, NAVI I ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,200

  1996' Citroen ZX

  I skaduar21 Tetor 2019, Fier

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  

  Citroen zx 1.9 naft. Me dok.. per 1 vit. Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Citroen C3

  €1,500

  2002' Citroen C3

  I skaduar10 Tetor 2019, Durrës

  1200 cc, Benzinë 290000 km  Mekanike  E bardhë 

  Letrat per 1 vit ! 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C4

  €4,250

  2009' Citroen C4

  I skaduar7 Tetor 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet citroen c4 me naft 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike disqe alumini goma te mira sensor parkimi xhama elektrik pasqyrat ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen Xsara Picasso

  €2,200

  2007' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar27 Shtator 2019, Vlorë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Citroen Xsara Picaso Viti: 2007 Motori: 1.6 Nafte 200 000 kilometra. Dogana e paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen Jumpy

  €3,700

  2003' Citroen Jumpy

  I skaduar22 Shtator 2019, Shkodër

  2200 cc, Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C2

  €2,450

  2006' Citroen C2

  I skaduar15 Shtator 2019, Kavajë

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Shitet..: Citroen C2 ... 1.4 naft viti 2006 Km 123000 Me dogan te paguar Me te gjitha sherbimet e bera 0695753578 whatsapp 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj