Gjeni Makinat 

Citroen Xsara Picasso

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Citroen Xsara Picasso

  €2,500

  2005' Citroen Xsara Picasso

  28 Prill 2020, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI E VITIT 2005.KOMPJUTER BORDI,XHAMA TE ERRESUAR ORIGJINAL, KLIMA DIGITALE,SHERBIMET E BERA TE GJITHA.NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE DHE VIZUALE. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen Xsara Picasso

  €2,200

  2003' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar12 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  2200 euro pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen Xsara Picasso

  €2,200

  2007' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar27 Shtator 2019, Vlorë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Citroen Xsara Picaso Viti: 2007 Motori: 1.6 Nafte 200 000 kilometra. Dogana e paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Xsara Picasso

  €2,700

  2004' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar22 Gusht 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkullimi impjanti montuar ne itali marka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Xsara Picasso

  €2,600

  2004' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar23 Korrik 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Citroen Xsara Picaso...E ardhur nga gjermania...Me letra te paguara...Motorr 1.6 naft...Ne gjendje shum te mir...Cmimi 2600 Euro i disktueshem... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Xsara Picasso

  €3,000

  2004' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar12 Maj 2019, Korçë

  1600 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike,me taksat te paguara deri ne dhjetor 2019 po ashtu dhe siguracioni i brendeshem i paguar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen Xsara Picasso

  €3,000

  2006' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar13 Prill 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Citroen Xara Picasso 1.6 Benzine + Gas, viti 2006, kondicioner, ABS, Airbag, Antifurt, xhamat e para elektrik, dokumenta te rregullta dhe te paguara, vaji l ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen Xsara Picasso

  €2,300

  2004' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar24 Janar 2019, Korçë

  1600 cc, Naftë 300000 km  Mekanike  Gri 

  shitet makina citroen xsara picasso makina esht me taksat te paguara deri ne dhjetor 2019 ka ethe siduracioni deri dhjetor ka kartonin jeshil deri ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen Xsara Picasso

  €2,300

  2008' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar29 Nëntor 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 200000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen Xsara Picasso

  €2,750

  2005' Citroen Xsara Picasso

  I skaduar16 Nëntor 2018, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet 1.6 hdi ,108 kf,klima elektonik,2 celsa, 4 xhama elektrik,Abs,Esp,Asr,4 Airbag,,kompiuter bordi,tempomat(pilot automatik),timon hidraulik,komanda ne timon,disqe alumini,sensor parkimi.RadioCd,2 vende per karikim celulari. Konsumi 4.2 autostrade ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj