Gjeni Makinat 

Citroen Xsara

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Citroen Xsara

  €1,800

  2003' Citroen Xsara

  I skaduar20 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Citroen xsara nafte viti 2003 kamio automatike kondicioner xhama elektrik goma te reja me letra te paguara , i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen Xsara

  €1,600

  2006' Citroen Xsara

  I skaduar16 Nëntor 2018, Durrës

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  e sa po e ardhur nga italia me dogan te paguar shum ne gjendje te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen Xsara

  €3,000

  2005' Citroen Xsara

  I skaduar1 Tetor 2018, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 233000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Citroen Xsasa e vitit 2005.Makina eshte ne gjendje shume te mire.Letrat i mbarojne ne Shtator 2019. 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Citroen Xsara

  €2,000

  2001' Citroen Xsara

  I skaduar22 Dhjetor 2016, Tiranë

  2000 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  Blu 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Citroen Xsara

  €1,500

  1998' Citroen Xsara

  I skaduar23 Nëntor 2016, Fier

  Benzinë 140232 km  Mekanike  

  Me dokumentacion te rregullt deri ne nentor te 2017 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Citroen Xsara

  €1,500

  1999' Citroen Xsara

  I skaduar20 Nëntor 2016, Sarandë

  1400 cc, Benzinë 120000 km Gri 

  Ne gjendje shume te mire motorrike dhe sallon i mirembajtur. Dokumenta te rregullta 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Citroen Xsara

  €1,500

  1999' Citroen Xsara

  I skaduar1 Nëntor 2016, Sarandë

  1400 cc  120000 km  Mekanike  

  Ne gjendje shume te mire motorrike dhe sallon i mirembajtur. Dokumenta te rregullta 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj