Gjeni Makinat 

Citroen C8

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Citroen C8

  €2,450

  2005' Citroen C8

  I skaduar26 Tetor 2017, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  CITROEN C8 2.0 HDI 2005 AUTOMATIK FULL EXTRA NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA POSEDON:dritat xenon bixenon,senzor parkingu,navigacion,gjamat elektrik,komandane timon, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C8

  €4,200

  2003' Citroen C8

  I skaduar25 Tetor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te mire mekanike. Eshte 7 vendeshe. Targa shqiptare. I eshte bere kolaudimi 3 jave me pare, i jane paguar edhe taksat. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj