Gjeni Makinat 

Citroen C6

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Citroen C6

  €9,000

  2010' Citroen C6

  I skaduar22 Dhjetor 2018, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Citroen C6.Viti prodhimit 2010.Motor 3.0 Diesel.Kambio Automat.Ngrogje sediljesh+memorje.Navi .Sallon lekure shum te paster.Fenera me levizje sipas levizjes se timonit.Xhami par me nuanc.Ulje ngritje sipas ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj