Gjeni Makinat 

Citroen C-Elysee

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2015' Citroen C-Elysee

  €4,700

  2015' Citroen C-Elysee

  12 Prill 2020, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Mund te nderrohet me makine automat (c-class ose golf 5) 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Citroen C-Elysee

  €4,500

  2015' Citroen C-Elysee

  I skaduar11 Janar 2020, Fier

  Naftë 100000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire super ekonomike me 2 celesa , motorr 1.6 nafte manuale , xhamat elektrike , pasqyra elektrike pilot automatik ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj