Gjeni Makinat 

Citroen C5

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Citroen C5

  €2,900

  2005' Citroen C5

  3 Prill 2020, Durrës

  Naftë 208000 km  Automatike  Blu 

  Citroen C5 Exclusive ✔ Viti: 2005 ✔ Kambjo: automatike ✔ Lenda Djegese: diesel ✔ Targa: Shqiptare ✔ Km: 208.000 ✔ Ngjyra: blu e erret ✔ ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C5

  €2,500

  2003' Citroen C5

  4 Mars 2020, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  makina sapo eshte targuar letrat per nje vit te paguara makia eshte full me opsone sendilje me lekure me ngrohje navigator tv cd bord kompjutri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C5

  €2,500

  2003' Citroen C5

  I skaduar28 Shkurt 2020, Elbasan

  1900 cc, Naftë 160000 km  Mekanike  Blu 

  Letrat te prera per nje vit 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Citroen C5

  €1,200

  2002' Citroen C5

  I skaduar25 Shkurt 2020, Berat

  4000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Shes makine citroen c5 2.0Hdi e vitit 2002. Makina eshte me targa spanjolle dhe i do paguar dogana. Eshte ne gjendje shume te mire funksionale ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Citroen C5

  €2,300

  2001' Citroen C5

  I skaduar9 Janar 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Automatike  

  Makina esht ne gjendje te mir esht me sistem amortizimi me vaj para mbrapa 3 pozicjone ulet dhe ngriet klima fuksjonale kalorifer fuksjonal 4 xhama ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C5

  €4,900

  2008' Citroen C5

  I skaduar26 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 95000 km  Mekanike  

  Makina eshte me dokumenta te paguara, motorr 2.0 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2008, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, pilot automat, komanda ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C5 2.2Hdi exsluzive

  €2,750

  2003' Citroen C5 2.2Hdi exsluzive

  I skaduar4 Korrik 2019, Tiranë

  2179 cc, Naftë 142000 km  Automatike  Gri metalik 

  Taksat dhe siguracioni jane paguar 30 maj 2019,eshte fulloption ,sensor parkimi,dritat,shiu,etj 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Citroen C5

  €7,500

  2011' Citroen C5

  I skaduar7 Qershor 2019, Pogradec

  Naftë 160000 km  Automatike  E bardhë 

  Makina eshte gjendje perfekte ana vizuale edhe teknike ngjyre bardhe kristaline full opsion si navi,sedilje me ngrohje,sensor parkimi,sensor shiu,drita xenon,sensor dritash majtas djathtas posht lart, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C5

  €3,450

  2003' Citroen C5

  I skaduar25 Maj 2019, Tiranë

  2179 cc, Naftë 141000 km  Automatike  Gri 

  Citroen C5 2.2hdi exslusive me sensor parkimi ,kambio automatike dhe manuale ,kondicioner autom,,me sensor presioni i gomave,taksa dhe siguracioni i paguar deri qershor 2020. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C5

  €7,500

  2009' Citroen C5

  I skaduar3 Dhjetor 2018, Sarandë

  Naftë 204 km  Automatike  Argjendi metalik 

  Cittroen C5 ecslusive - shitet ne Sarande 1.Sedilet me ngrohje 2. xhama te erta nga fabrika 3.drita dite 4.Kamio automatike 5.pastqyra elektrike me ngrohje 6.sedile ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj