Gjeni Makinat 

Citroen ZX

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €1,200

  1996' Citroen ZX

  I skaduar21 Tetor 2019, Fier

  1900 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  

  Citroen zx 1.9 naft. Me dok.. per 1 vit. Ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj