Gjeni Makinat 

Citroen DS

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2013' Citroen DS

  €9,000

  2013' Citroen DS

  I skaduar27 Tetor 2018, Tiranë

  1600 cc, Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

  Vetem ne WhatsApp pergjigjemi Njerez serjoza 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj