Gjeni Makinat 

Citroen C1

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Citroen C1

  €3,500

  2007' Citroen C1

  I skaduar19 Korrik 2019, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 55000 km  Automatike  E kuqe 

  Shitet Citroen c1, me vit prodhimi 2007, i blere ne koncesionar, ka pasur vetem nje perdoruese femer, me kambio automatike, dhe fuqi motorrike 1 cc ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C1

  €3,690

  2007' Citroen C1

  I skaduar30 Prill 2019, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Citroen C1

  €5,900

  2012' Citroen C1

  I skaduar6 Mars 2019, Durrës

  999 cc, Benzinë 95641 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE FI NDRRIM MARRSHESH NE TIMON XHAMA TE ZIJE ORIGJINAL GOMA TE REJA .TE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C1

  €3,000

  2006' Citroen C1

  I skaduar17 Gusht 2018, Tiranë

  Benzinë 120000 km  Automatike  

  Shitet citroen c1 e sapoardhur me dogane te paguar motorr 1000 benzine kambio automat cmimi 3000 euro pak i diskutueshem per me shume informacion telefononi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C1

  €4,200

  2008' Citroen C1

  I skaduar4 Korrik 2018, Durrës

  999 cc, Benzinë 176881 km  Automatike  E kuqe 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE KLIMA...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME FATURE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C1

  €4,000

  2007' Citroen C1

  I skaduar31 Maj 2018, Durrës

  999 cc, Benzinë 157552 km  Automatike  Blu 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE KLIMA...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME FATURE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Citroen C1

  €6,400

  2013' Citroen C1

  I skaduar18 Korrik 2017, Durrës

  1000 cc, Benzinë 78188 km  Automatike  E kuqe 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE KLIMA ME LIBER SHERBIMESH KILOMETAT ORIGJINLE...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C1

  €4,300

  2008' Citroen C1

  I skaduar28 Dhjetor 2016, Durrës

  1000 cc, Benzinë 93744 km  Automatike  E zezë 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO AUTOMATIKE...TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH DURRES...SHITET ME FATURE TVSH 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj