2010' Citroen C1 photo #1
2010' Citroen C1 photo #2
2010' Citroen C1 photo #3
2010' Citroen C1 photo #4
2010' Citroen C1 photo #5
2010' Citroen C1 photo #6
6 foto

2010' Citroen C1

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,700
Publikuar 24 Prill 2024ID: 3QCch4

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2010' Citroen C1

Citroen C1 i 2010, 1.0 benzine me motorr me 3 pistona me zinxhir te Toyotes super ekonomik, me kambio automatike. Makina eshte e sapoardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire pune, e pershtatshme per qytet dhe per drejtues te rinj. Cmimi 3700€ shume pak i diskutieshem.

Support Ukraine