Gjeni Makinat 

Citroen DS3

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Citroen DS3

  €6,700

  2010' Citroen DS3

  I skaduar8 Shtator 2017, Tiranë

  1600 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  

  Citroen DS3 viti 2010 1.6 nafte me 154.000 km e sapo ardhur esht ne gjendje te perkryer cmim i diskutushem ose ndrohet me fugon sprinter 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj