Gjeni Makinat 

Citroen C4

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Citroen C4

  €3,870

  2008' Citroen C4

  28 Prill 2020, Vlorë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Vlore 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Citroen C4

  €5,500

  2010' Citroen C4

  24 Prill 2020, Durrës

  1585 cc, Naftë 162000 km  Mekanike  E bardhë 

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..162 mij klm origjinale..rryp faze.. pomp uji dhe kiti komplet i rrulave esht i sapo bere..gjendja esht perfekte ..e gatshme per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Citroen C4

  €4,200

  2008' Citroen C4

  18 Prill 2020, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Makina esht super gjendje e servisuar shum ekonomike 5.5 litrra per 100km me letrra te paguara deri janar 2021 e ardhur nga zvicra cmimi 4200€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C4

  €3,780

  2007' Citroen C4

  16 Prill 2020, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Citroen C4 Exclusive Kamjo Automatike 2.0HDi 196Mij KM Vitit 2006 , Makina eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga zvicra , sensore parkimi ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C4

  €2,650

  2006' Citroen C4

  3 Mars 2020, Vlorë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Citroen C4

  €6,000

  2012' Citroen C4

  I skaduar9 Shkurt 2020, Lushnjë

  1600 cc, Naftë 175000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shes Makine Citroen C4 1.6 hdi 2012 nafte 175000km te vetat.Makina eshte ne gjendje te mire .Cmimi 6000 eu .0692973059 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C4

  €2,850

  2005' Citroen C4

  I skaduar28 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  SHUME EKONOMIKE ✔ 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C4

  €2,850

  2005' Citroen C4

  I skaduar26 Dhjetor 2019, Tiranë

  1600 cc, Naftë 172000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C4

  €3,900

  2007' Citroen C4

  I skaduar18 Nëntor 2019, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  

  CITROEN C4 VITI 2008 KAMBIO AUTOMATIKE GJENDJE SUPER SI MOTORRIKE , XHENERIKE DHE ESTETIKE. MAKINES NUK I MUNGON ASGJË. OPSIONET SHTESË: SENSOR PARKIMI, NAVI I ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Citroen C4

  €4,250

  2009' Citroen C4

  I skaduar7 Tetor 2019, Fier

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet citroen c4 me naft 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike disqe alumini goma te mira sensor parkimi xhama elektrik pasqyrat ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj