Gjeni Makinat 

Citroen C3

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,999

  2010' Citroen C3

  22 Maj 2020, Durrës

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Shitet makina per arsye mos perdorimi gjendja super me liber servisi e blere ne france e sapo targuar dhe super ekonomike 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Citroen C3

  €3,555

  2010' Citroen C3

  4 Maj 2020, Fier

  Benzinë 180000 km  Mekanike  E kuqe 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C3

  €2,970

  2007' Citroen C3

  26 Prill 2020, Vlorë

  Naftë 190000 km  Automatike  E gjelbër 

  Vlore 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Citroen C3

  €1,500

  2005' Citroen C3

  7 Prill 2020, Vlorë

  1398 cc, Naftë 160000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Citroen C3

  €2,750

  2002' Citroen C3

  15 Mars 2020, Berat

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  

  cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C3

  €2,400

  2004' Citroen C3

  8 Mars 2020, Tiranë

  1600 cc, Benzinë  Automatike  

  Makine citroen C3 ngjyre jeshile. Te gjitha sherbimet e bera. Ne gjendje shume te mire. Taksa sigurime te paguara. (E perdorur nga femer) Me kambio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Citroen C3

  €2,000

  2003' Citroen C3

  I skaduar26 Shkurt 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  OKAZION Letra dhe siguracioni te paguara deri ne gusht 2020.Ne gjendje te mire estetike dhe mekanike,me pak shenja perdorimi.Sherbimet e sapo kryera vaj,filtra,filtra gazi,freksion,dhe kondicioner.4 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Citroen C3

  €2,700

  2004' Citroen C3

  I skaduar2 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Ne gjendje te mire teknike dhe vizuale, letra te Sapo paguara, komanda ne Timon, marshe ne Timon, Klima, pilot automatik etj. 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C3

  €3,300

  2007' Citroen C3

  I skaduar21 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Automatike  E zezë 

  Nr kontakti 067 6000 107 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Citroen C3

  €3,800

  2007' Citroen C3

  I skaduar10 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 130000 km  Automatike  

  ☎️Nr Kontakti ☎️067 6000 107☎️ 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj