Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Renault Scenic

  €1,700

  2001' Renault Scenic

  25 Mars 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 146000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Renault Clio

  €6,500

  2014' Renault Clio

  23 Mars 2019, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 115000 km  Mekanike  E kuqe 

  Renault Clio MK4 - 1.2 Benzine\r\nProdhim: 11/2013\r\n\r\nFunksionalitete:\r\n- Kondicioner\r\n- Kontroll i shpejtesise\r\n- Hill Holder\r\n- Timon me shumë funksione\r\n- Sistem i navigimit\r\n- Dritaret elektrike\r\n- Sistemi Start-Stop\r\n- Bluetooth\r\n- ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Renault Kangoo

  €1,300

  2001' Renault Kangoo

  10 Mars 2019, Kavajë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina esht ne gjendje te mir motorrike xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Renault Megane

  €5,000

  2010' Renault Megane

  3 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 120000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2010, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Renault Megane

  €2,800

  2007' Renault Megane

  3 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Clio

  €2,400

  2003' Renault Clio

  1 Mars 2019, Kavajë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  SHITET - RENAULT - KLIO MOTORR 1.5 NAFTE KAMBJO - MANUALE GOMA 90% 2 CELCA SHUM E PASTER DHE ( EKONOMIKE ) 175439. KM. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Kangoo

  €3,000

  2002' Renault Kangoo

  1 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 11/2002, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Renault Grand Espace

  €3,800

  2007' Renault Grand Espace

  20 Shkurt 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  

  SHITET RENAULT GRAND ESPACE 2.0 DIEZEL 7 VËNDE VITI 2007 ME DOKUMENTA TE PAGUARA 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KAMBIO AUTOMATIKE SENSOR PARKIMI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Renault Modus

  €4,900

  2012' Renault Modus

  5 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  

  -MOTORR 1.2 8V SUPER EKONOMIKE -VITI FUNDI 2012 -KAMBIO MANUALE -KONDICIONER -ABS -ESP -SRS -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -AUDIO CD AUX -SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Clio

  €1,500

  2002' Renault Clio

  2 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Clio nafte me kondicioner xhama elektrik pasqyra me ngrohje dhe levizje elektrike 5 marshe cd mp3. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmim i diskutushem. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj