Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2001' Renault Scenic

  €1,400

  2001' Renault Scenic

  30 Shtator 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  shitet Renault ne gjendje shum te mir letrat deri ne shtator te vitit 2021 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Renault Koleos

  €5,200

  2009' Renault Koleos

  30 Shtator 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Automatike  E zezë 

  Whatsap/Viber #MERCEDES %BENZ #EVO #CLASS #190 200# #230 #220A140# A160# A170 #A180 #B170# B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON … 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Logan

  €9,000

  2008' Renault Logan

  11 Mars 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E bardhë 

  ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan e paguar ✔ Km: 200.000 ✔ Ngjyra: e bardhe ✔Opsionet shtese: Motorr … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Renault Clio

  €3,300

  2010' Renault Clio

  10 Shtator 2020, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Reno Clio Benzin+ Gaz -Viti prodhimit 2010-Sapo Ardhur nga jashte-Gjendje perfekte-Cel:0694645679 Cm 3300€ 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Renault Laguna

  €1,550

  2001' Renault Laguna

  9 Shtator 2020, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  

  Renault Laguna 1.6 Benzin - Gaz - Kamio Manuale Viti Prodhimit 2001 Taksat e Paguara Deri 9.2021 , (Gazi Shenuar Leje Qarkullimi) Makina Eshte Ne … 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Scenic

  €2,000

  2000' Renault Scenic

  2 Shtator 2020, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Shes reno familjare super gjendej letrat deri ne dhjetor gjdo sherbim te ber super gjendje e gatshme per gjdo lloj prove e shes se kam … 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Clio

  €2,200

  2004' Renault Clio

  20 Gusht 2020, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet reno Clio e 2004 me letra deri ne maj 2021 . Te gjitha sherbimet e bera pompe uji e re turbo e re 4 … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Clio

  €2,600

  2005' Renault Clio

  15 Gusht 2020, Fier

  Benzinë 15000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Shes Reno Klio 1.4 Benzin Ne Gjendje Shum Te Mir Letrat Siguracjon Tani i Kam Ber Dhe Gomat Jan Te Reja Makina Esht Ne Gjendje … 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Megane

  €2,150

  2005' Renault Megane

  30 Korrik 2020, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Scenic

  €2,500

  2006' Renault Scenic

  21 Korrik 2020, Durrës

  Naftë 140000 km  Mekanike  

   

  Shto te të preferuarat