Gjeni Makinat 

Renault Koleos

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Renault Koleos

  €5,800

  2008' Renault Koleos

  I skaduar10 Tetor 2018, Elbasan

  Naftë 140000 km  Mekanike  

  Renault Koleos 2.0 Dci 4x4 i VP 10 2008 me letra shqiptare te paguara per nje vit Km 140 453 Makina disponon drita bi xenon ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj