Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,900

  2009' Renault Clio

  I skaduar6 Nëntor 2019, Durrës

  1145 cc, Benzinë 133000 km  Mekanike  E zezë 

  RENAULT CLIO 2009 BENZIN /GAZ , Motorr 1.2..Kondicioner airbag ,Me dogane te paguar , Shume e paster , per me shume Kontaktoni 0676148337 ...Toni.... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Scenic

  €1,700

  2004' Renault Scenic

  I skaduar30 Tetor 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Renault Scenic 1.9Dci,,,,- VitProdhim;2004,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Leck Te Paster,Timon Elektrik(Me I Lehte),Timon Me Uljr/Ngritje Sipas Deshires,Frena Dore(Automatike),Ekran Digital Per Kilometrazhin Dhe Mesazhet Kompjuterike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Megane

  €2,400

  2004' Renault Megane

  I skaduar26 Tetor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.9 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 12/2004, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2008' Renault Scenic

  I skaduar11 Tetor 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  SHES MAKIN ...RENO SHENIKK...VITI 2008...MANUALE...ME NAFT...MOTORR1.9...5PORTA...ME DOGAN TË PAGUAR....ÇMIMI 2000€ 

  Shto te të preferuarat

 • €1,700

  2006' Renault Scenic

  I skaduar11 Tetor 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

  SHES MAKIN...RENO SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...5 PORTA ...ME DOGAN TË PAGUAR....ÇMIMI 1700€ 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Renault Clio

  €1,000

  1998' Renault Clio

  I skaduar27 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  shitet Renault Clio 1.9 Naft Viti 98 me kondicioner xhamat e par elektrik mbyllje qendrore dokumenta deri 22-8-2020 1000€ i padikutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Megane

  €3,200

  2002' Renault Megane

  I skaduar14 Shtator 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Renault RX4 në gjendje shumë të mirë. Makina ofron kënaqësinë e fuoristradës shoqëruar me konsumin e ulët të një veture. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Clio

  €1,300

  2000' Renault Clio

  I skaduar13 Shtator 2019, Kavajë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet...;; Reno clio 1.9 TDI 0695753578 whatsapp Viti 2000 Ngjyra gri.. Kambio manuale Me targa shiptare te rea AA Me letra te prera per nje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Laguna

  €2,000

  2003' Renault Laguna

  I skaduar11 Shtator 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 225000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune 

  Shto te të preferuarat

 • €4,000

  2009' Renault Laguna

  I skaduar8 Shtator 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Renault laguna 3 2009 1.5 Naft Shum e konomike Makina sapo ardhur na franca me 180mij kilometra orgjinale Makina esht ne super gjendje mund ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj