Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Renault Twingo

  €1,200

  2002' Renault Twingo

  I skaduar6 Janar 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 2007000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet renault twingo benzin gaz mbyllje me pult ABS 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Renault Grand Scenic

  €9,800

  2015' Renault Grand Scenic

  I skaduar3 Janar 2020, Tiranë

  1500 cc, Naftë 83000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar), kambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi, navigator me ekran ... 

  Shto te të preferuarat

 • €4,499

  2009' Renault Modus

  I skaduar29 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  renault modus 1.5cc nafte automat 2009 te gjitha sherbimet e bera me 170000 km origjinale me letra per nje vite makina eshte ne gjendje perfekte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Clio

  €1,650

  2002' Renault Clio

  I skaduar25 Dhjetor 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 245000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Reno clio 1.5 naft ,manuale,viti 2002 super ekonomike dhe ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Dokumenta deri ne mes te qershorit 2020.Shitet se ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Renault Grand Modus

  €9,800

  2015' Renault Grand Modus

  I skaduar23 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 80000 km  Automatike  

  Cmimi : 9800 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0684663486. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Clio

  €1,700

  2004' Renault Clio

  I skaduar11 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Makina disponon airbag,abs,kondicioner,sensor shiu,xhama elektrik,mbyllje qendrore,komanda stereo ne timon,dokumenta te rregullta te gjitha deri ne maj 2020,goma 80%,konsum minimal prej 4lt per 100 km.e mirmbajtur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Renault Scenic

  €1,900

  1999' Renault Scenic

  I skaduar11 Dhjetor 2019, Librazhd

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)  Mekanike  

  Viti 1999 3 vjet ne shqiperi diskutohet benzin gas shenuar ne leje qarkullimit, impjant stag me i miri me sistem vai motori 1.4 kater milek ... 

  Shto te të preferuarat

 • €900

  2000' Renault Clio

  I skaduar6 Dhjetor 2019, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 160000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te mire dokumenta te sapo'paguara i jane bere dhe sherbime te tjera. Me kondicioner etj. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Clio

  €1,900

  2002' Renault Clio

  I skaduar18 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  E kuqe 

  Renault Clio 1.4 16v,benzin/gaz,impjanti i gazit i montuar ne korrik te Eltoni fush kruje me 2 vjet garanci,i shenuar dhe ne leje,shum ekonomike 400 lek/100km.Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Modus

  €3,500

  2005' Renault Modus

  I skaduar17 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  RENAULT MODUS MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KAMBIO MANUALE VITI 2005 KM 177 MIJ MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME LETRA PER 1 VIT ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj