Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,900

  2009' Renault Clio

  I skaduar27 Shkurt 2020, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Renault clio 22.12.2008 dale ne qarkullim ne 2009...1.2 benzin+gaz shume ekonomike...xhamat e zinj origjinal...cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Scenic

  €1,500

  2004' Renault Scenic

  I skaduar26 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Reno scenic 1.6 benzing gaz..me letra te rregullta deri dhjetor 2020..makina ne gjendje pune..cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Megane

  €2,999

  2004' Renault Megane

  I skaduar24 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  kemi dhe makina te tjera te ndryshme mund ti shikoni ne fb ose instagram :autokinostudio 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Clio

  €2,500

  2003' Renault Clio

  I skaduar20 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Clio 1.2 16v bezin gaz impjant stag ne leje qarrkullimi me depozit vaji ne gjendje perfekte edhe shum ekonomike me nje bombel ben 400km siguracjon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Grand Scenic

  €1,599

  2002' Renault Grand Scenic

  I skaduar15 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Reno scenic 1.9 dci viti 2002 ne gjendje shume te mire pasqyra xhama elektrik me te gjitha sherbimet e kryera me kolaudim te bere me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Twingo

  €1,500

  2003' Renault Twingo

  I skaduar11 Shkurt 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 20000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje te mire .Eshte benzin 1.2.Siguracionet te vlefshme der me 20 korrik 2020.Me disqe alumin. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Clio

  €1,250

  2000' Renault Clio

  I skaduar4 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Mekanike  E kuqe 

  Cmimi shume pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Clio

  €2,900

  2006' Renault Clio

  I skaduar15 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Megane

  €2,900

  2008' Renault Megane

  I skaduar11 Janar 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  RENAULT SCENIC 1.5 Nafte 6+1Viti 2008 Kambio Manuale 199.543 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:2900 euro i diskutueshem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Megane

  €2,400

  2004' Renault Megane

  I skaduar10 Janar 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Reno megane 2004 1.6 benzine/gas ,ne gjendje shum te mire.normalisht Makin e perdorur nga xheneriket esht cdo gj n rregull motorri ne rregull.kondicioneri punon .start ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj