Gjeni Makinat 

Renault

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Renault Scenic

  €1,700

  2003' Renault Scenic

  5 Prill 2020, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Renault Scenic 1.9Dci,,,,- VitProdhim;2003,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Leck Te Paster,Timon Elektrik(Me I Lehte),Timon Me Uljr/Ngritje Sipas Deshires,Frena Dore(Automatike),Ekran Digital Per Kilometrazhin Dhe Mesazhet Kompjuterike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Laguna

  €2,400

  2003' Renault Laguna

  5 Prill 2020, Shkodër

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  SHITET RENAULT LAGUNA MOTORR 1.9 NAFTE ME KONDICIONER ME LETRA DERI NE FUND TE VITIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME ZEDILE LEKURE DHE NAVI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Renault Megane

  €3,999

  2009' Renault Megane

  3 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Clio

  €1,500

  2002' Renault Clio

  24 Mars 2020, Durrës

  1400 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Makina esht ne gjendje shum te mir motorike e gjenerike Letra per 1 vit te paguata. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Renault Mascott

  €8,900

  2010' Renault Mascott

  18 Mars 2020, Tiranë

  Naftë 250000 km  Mekanike  

  Shitet makine frigorifer.Me letra te paguara. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Megane

  €2,800

  2002' Renault Megane

  12 Mars 2020, Tiranë

  1900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  RENAULT RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KONFORT I FUORISTRADES KOMBINUAR ME KONSUMIN E ULET TE NJE VETURE. DOKUMENTACION DHE SIGURACION I RREGULLT PER GJITHE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Scenic

  €2,800

  2002' Renault Scenic

  11 Mars 2020, Tiranë

  1870 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  RENAULT RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE. DOKUMENTACION I RREGULLT DHE SIGURACION DERI NE FUND TE 2020. KONFORT I FUORISTRADES I GERSHETUAR ME KONSUMIN E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Clio

  €800

  2000' Renault Clio

  8 Mars 2020, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 145000 km  Mekanike  Blu 

  Letrat mbarojne ne fund te tetorit. I gatshem per cdo kontroll teknik. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Megane

  €2,500

  2006' Renault Megane

  3 Mars 2020, Vlorë

  1900 cc, Naftë 255000 km  Mekanike  Gri 

  Dokumenta deri shtator 2020.portbagazh.start stop.shum ekonomike.drta mjegulle sensor shiu.drita ksenon.per me shume ne telefon 0697881699.watsap.mesenxher.arsyeja ska kush ta punoje.ska shofer. 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Renault Grand Scenic

  €9,800

  2015' Renault Grand Scenic

  I skaduar28 Shkurt 2020, Tiranë

  1500 cc, Naftë 83000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar),\r\nkambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi,navigator me ekran të madh ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj