Gjeni Makinat 

Renault Kangoo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Renault Kangoo

  €3,700

  2009' Renault Kangoo

  25 Janar 2020, Durrës

  Benzinë 167000 km  Mekanike  Blu metalik 

  Renault Kangoo në shitje, 1.6 benzinë, 2009, transmision manual. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Kangoo

  €3,000

  2004' Renault Kangoo

  I skaduar22 Korrik 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Gri 

  makina ne gjendje shum te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Renault Kangoo

  €4,300

  2009' Renault Kangoo

  I skaduar21 Qershor 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Renault Kangoo

  €1,300

  2001' Renault Kangoo

  I skaduar10 Mars 2019, Kavajë

  Naftë 250000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Makina esht ne gjendje te mir motorrike xhenerike. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Kangoo

  €3,000

  2002' Renault Kangoo

  I skaduar1 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Mekanike  

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 11/2002, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Kangoo

  €3,300

  2005' Renault Kangoo

  I skaduar20 Janar 2019, Durrës

  1468 cc, Naftë 228044 km  Mekanike  Blu 

  MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE KAMBJO MANUALE KLIMA 1,5 NAFTE .TE INTERESUARIT MAKINAT MUND TI GJENI TEK TREGU MAKINAVE SHENAVLASH ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Kangoo

  €2,999

  2004' Renault Kangoo

  I skaduar6 Nëntor 2018, Tiranë

  1500 cc, Naftë 193000 km  Mekanike  

  Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha sherbimet,me letra te paguara deri ne gusht 2019 ! 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Kangoo

  €3,000

  2004' Renault Kangoo

  I skaduar30 Korrik 2018, Fier

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Renault Kango 2004 1.5 Nafte Kamio Manuale Makina Posedon: -Xhama Elektrik -Kondicioner-203000 Km Origjinale -` Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Kangoo

  €4,200

  2005' Renault Kangoo

  I skaduar13 Qershor 2018, Shkodër

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  shiter mini furgon frigoriferik renault kangoo i vitit 2005. me dogane te paguar. cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Kangoo

  €2,300

  2000' Renault Kangoo

  I skaduar5 Prill 2018, Durrës

  1200 cc, Benzinë 176000 km  Mekanike  

  Dogana e paguar..2 celsa..etj.. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj