Gjeni Makinat 

Renault Scenic RX4

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Renault Scenic RX4

  €3,200

  2002' Renault Scenic RX4

  I skaduar7 Shtator 2019, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  Blu metalik 

  Shitet Renault RX4 në gjendje shumë të mirë. Makina ofron kënaqësinë e fuoristradës shoqëruar me konsumin e ulët të një veture. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj