Gjeni Makinat 

Renault Scenic

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Renault Scenic

  €1,650

  2005' Renault Scenic

  3 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  068 26 48 001 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Scenic

  €1,600

  2002' Renault Scenic

  24 Prill 2020, Durrës

  4000 cc, Naftë 241000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike dhe ajo motorrike me te gjitha sherbimet e kryera me kolaudim te bere dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Scenic

  €1,799

  2002' Renault Scenic

  23 Prill 2020, Durrës

  1900 cc, Naftë 241000 km  Mekanike  Blu 

  Ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet mekanike e xhenerike te kryera me kolaudim te bere letra te paguara deri ne fund te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Scenic

  €1,599

  2002' Renault Scenic

  22 Prill 2020, Durrës

  1900 cc, Naftë 241000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera kolaudim te bere letra te prera deri nga fundi i vitit. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Scenic

  €1,700

  2003' Renault Scenic

  5 Prill 2020, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Renault Scenic 1.9Dci,,,,- VitProdhim;2003,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Leck Te Paster,Timon Elektrik(Me I Lehte),Timon Me Uljr/Ngritje Sipas Deshires,Frena Dore(Automatike),Ekran Digital Per Kilometrazhin Dhe Mesazhet Kompjuterike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Scenic

  €2,800

  2002' Renault Scenic

  11 Mars 2020, Tiranë

  1870 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  RENAULT RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE. DOKUMENTACION I RREGULLT DHE SIGURACION DERI NE FUND TE 2020. KONFORT I FUORISTRADES I GERSHETUAR ME KONSUMIN E ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Scenic

  €1,500

  2004' Renault Scenic

  I skaduar26 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  

  Reno scenic 1.6 benzing gaz..me letra te rregullta deri dhjetor 2020..makina ne gjendje pune..cmimi i diskutushem 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Renault Scenic

  €1,900

  1999' Renault Scenic

  I skaduar11 Dhjetor 2019, Librazhd

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)  Mekanike  

  Viti 1999 3 vjet ne shqiperi diskutohet benzin gas shenuar ne leje qarkullimit, impjant stag me i miri me sistem vai motori 1.4 kater milek ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Scenic

  €1,700

  2004' Renault Scenic

  I skaduar30 Tetor 2019, Pogradec

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Renault Scenic 1.9Dci,,,,- VitProdhim;2004,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Manuale(6+R),Sallon Leck Te Paster,Timon Elektrik(Me I Lehte),Timon Me Uljr/Ngritje Sipas Deshires,Frena Dore(Automatike),Ekran Digital Per Kilometrazhin Dhe Mesazhet Kompjuterike, ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  2008' Renault Scenic

  I skaduar11 Tetor 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë  Mekanike  Blu 

  SHES MAKIN ...RENO SHENIKK...VITI 2008...MANUALE...ME NAFT...MOTORR1.9...5PORTA...ME DOGAN TË PAGUAR....ÇMIMI 2000€ 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj