Gjeni Makinat 

Renault Twingo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Renault Twingo

  €1,500

  2003' Renault Twingo

  I skaduar11 Shkurt 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 20000 km  Mekanike  Blu 

  Makina eshte ne gjendje te mire .Eshte benzin 1.2.Siguracionet te vlefshme der me 20 korrik 2020.Me disqe alumin. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Twingo

  €1,200

  2002' Renault Twingo

  I skaduar6 Janar 2020, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 2007000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet renault twingo benzin gaz mbyllje me pult ABS 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Twingo

  €3,780

  2008' Renault Twingo

  I skaduar9 Tetor 2018, Tiranë

  Benzinë 200000 km  Mekanike  

  1.2 Benzine Turbo... Look 2012 GT... Manual... Sapo ardhur nga Zvicra... Sherbimet e sapo bera ne Zvicer... Letrat e paguara per 1 vit... Pa perdorur ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Twingo

  €1,200

  2003' Renault Twingo

  I skaduar13 Qershor 2018, Pogradec

  1200 cc, Benzinë  Mekanike  E zezë 

  Reno tuingo viti 2003 1.156 kubik bezine + gaz sekuencial dokumentat per nje vit te prera deri ne dt 09.11.2018 gomat para te reja me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Renault Twingo

  €650

  1999' Renault Twingo

  I skaduar3 Qershor 2018, Berat

  1200 cc, Benzinë 260000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina eshte e perdorur ka disa gerrvishje. Dhe jo ne gjendje te mir brenda .ju mir presim tvini e ta shikoni makinen.makina esht ne fshatin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Twingo

  €1,900

  2005' Renault Twingo

  I skaduar2 Mars 2018, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  

  Renault twinge 1.2 benzin-gaz viti 2005 e sapo ardhur me dogane te paguar gjendja perfekte.cmimi 1900 euro i diskutueshem .adrresa autostrada dr-te km 8,tel 0695564550 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Twingo

  €2,700

  2002' Renault Twingo

  I skaduar16 Shkurt 2018, Durrës

  1100 cc, Benzinë 94000 km  Automatike  

  Dogana e paguar..kambio Automatike..kondicioner..timon hidraulik. Abs..mbyllje me pult..klm origjinale..etj.. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Twingo

  €1,999

  2008' Renault Twingo

  I skaduar6 Janar 2018, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  

  Renault Twingo 1.2 Benzin viti 2008 (model 2009, me klimë e importuar nga Zvicra. Km: 115.000 me libra servisi. Pa Doganë. Gjindemi në Kosovë. Ju ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Twingo

  €2,500

  2008' Renault Twingo

  I skaduar18 Gusht 2017, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 67000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina sapo Arthur nga Italia me KILOMETRA origjinale per me shum informacion apo prov makine kontaktoni 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Twingo

  €1,999

  2002' Renault Twingo

  I skaduar24 Nëntor 2016, Fier

  1200 cc, Benzinë 174000 km  Automatike  Gri 

  Renault Twingo 1.2 Benzin+Gaz Sekuencial Viti Prodhimit Dhjetor 2002—174.000 KM …Letra te gjitha te paguara deri ne Janar 2017 kamio automatik-tiptronik kondicioner gomat 80% e ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj