Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Renault Twingo

€9,900
2015' Renault Twingo photo #1
2015' Renault Twingo photo #2
2015' Renault Twingo photo #3
2015' Renault Twingo photo #4
2015' Renault Twingo photo #5
2015' Renault Twingo photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 35000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Shitet dhe NDERROHET. si e re 35 mi km e bler me 0 km te Renault ne tiran Shitet se kam mar makin te re

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 30 Mars 2023
Support Ukraine