Gjeni Makinat 

Renault Espace

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Renault Espace

  €2,000

  2005' Renault Espace

  I skaduar30 Gusht 2018, Tiranë

  4000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Espace

  €4,000

  2004' Renault Espace

  I skaduar24 Gusht 2018, Vlorë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Renault Espace, ne gjendje perfakte. Sherbime te kryera, makina shitet per arsye mosperdorimi. Ksenon, Panoram, Navigator, karikator, sallon lekure, sedilje elektrike, kambio automatike. Hapje mbyllje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Espace

  €2,500

  2000' Renault Espace

  I skaduar22 Korrik 2018, Elbasan

  2200 cc, Naftë  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Espace

  €2,400

  2005' Renault Espace

  I skaduar4 Korrik 2018, Tiranë

  4000 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Blu 

  shitet për arsye mospërdorimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Espace

  Të diskutueshme

  2000' Renault Espace

  I skaduar22 Maj 2018, Vlorë

  2200 cc, Naftë 32960 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te mire nuk ka t paguar vetem siguracionin 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Espace

  €3,000

  2005' Renault Espace

  I skaduar17 Prill 2018, Lezhë

  2200 cc, Naftë 227 km  Mekanike  Gri 

  Me letta te bera deri ne shkurt 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Espace

  €3,250

  2004' Renault Espace

  I skaduar20 Shtator 2017, Tiranë

  2200 cc, Naftë 215000 km  Automatike  

  Full option, very clean, family car, 7 seater, panoramic roof, taxes paid until January 2018. Services made properly every 7,000 km. Engine belt recently replaced. ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj