Gjeni Makinat 

Renault Clio

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2002' Renault Clio

  €1,500

  2002' Renault Clio

  24 Mars 2020, Durrës

  1400 cc, Naftë 220000 km  Mekanike  Gri 

  Makina esht ne gjendje shum te mir motorike e gjenerike Letra per 1 vit te paguata. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Clio

  €800

  2000' Renault Clio

  8 Mars 2020, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 145000 km  Mekanike  Blu 

  Letrat mbarojne ne fund te tetorit. I gatshem per cdo kontroll teknik. 

  Shto te të preferuarat

 • €2,900

  2009' Renault Clio

  I skaduar27 Shkurt 2020, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Renault clio 22.12.2008 dale ne qarkullim ne 2009...1.2 benzin+gaz shume ekonomike...xhamat e zinj origjinal...cmimi i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Clio

  €2,500

  2003' Renault Clio

  I skaduar20 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  E zezë 

  Clio 1.2 16v bezin gaz impjant stag ne leje qarrkullimi me depozit vaji ne gjendje perfekte edhe shum ekonomike me nje bombel ben 400km siguracjon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Renault Clio

  €1,250

  2000' Renault Clio

  I skaduar4 Shkurt 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 20000 km  Mekanike  E kuqe 

  Cmimi shume pak i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Clio

  €2,900

  2006' Renault Clio

  I skaduar15 Janar 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Clio

  €1,650

  2002' Renault Clio

  I skaduar25 Dhjetor 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 245000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Reno clio 1.5 naft ,manuale,viti 2002 super ekonomike dhe ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Dokumenta deri ne mes te qershorit 2020.Shitet se ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Clio

  €1,700

  2004' Renault Clio

  I skaduar11 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  Makina disponon airbag,abs,kondicioner,sensor shiu,xhama elektrik,mbyllje qendrore,komanda stereo ne timon,dokumenta te rregullta te gjitha deri ne maj 2020,goma 80%,konsum minimal prej 4lt per 100 km.e mirmbajtur ... 

  Shto te të preferuarat

 • €900

  2000' Renault Clio

  I skaduar6 Dhjetor 2019, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 160000 km  Mekanike  Gri 

  Makina eshte ne gjendje te mire dokumenta te sapo'paguara i jane bere dhe sherbime te tjera. Me kondicioner etj. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Clio

  €1,900

  2002' Renault Clio

  I skaduar18 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 160000 km  Mekanike  E kuqe 

  Renault Clio 1.4 16v,benzin/gaz,impjanti i gazit i montuar ne korrik te Eltoni fush kruje me 2 vjet garanci,i shenuar dhe ne leje,shum ekonomike 400 lek/100km.Makina ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj