Gjeni Makinat 

Renault Grand Espace

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Renault Grand Espace

  €3,800

  2007' Renault Grand Espace

  I skaduar20 Shkurt 2019, Fier

  Naftë 200000 km  Automatike  

  SHITET RENAULT GRAND ESPACE 2.0 DIEZEL 7 VËNDE VITI 2007 ME DOKUMENTA TE PAGUARA 4×XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KAMBIO AUTOMATIKE SENSOR PARKIMI ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj