Gjeni Makinat 

Renault Modus

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • €4,499

  2009' Renault Modus

  I skaduar29 Dhjetor 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  renault modus 1.5cc nafte automat 2009 te gjitha sherbimet e bera me 170000 km origjinale me letra per nje vite makina eshte ne gjendje perfekte ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Modus

  €3,500

  2005' Renault Modus

  I skaduar17 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Mekanike  E kuqe 

  RENAULT MODUS MOTORR 1.2 BENZIN GAZ KAMBIO MANUALE VITI 2005 KM 177 MIJ MAKINA ESHT E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME LETRA PER 1 VIT ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Modus

  €3,299

  2005' Renault Modus

  I skaduar25 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 10000 km  Mekanike  

  Tip top Renault modus 128867klm Viti 2005. Taksa siguracion te paguara. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Sapo jane bere te gjitha sherbimet vaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Renault Modus

  €4,900

  2012' Renault Modus

  I skaduar5 Shkurt 2019, Tiranë

  Benzinë 110000 km  Mekanike  

  -MOTORR 1.2 8V SUPER EKONOMIKE -VITI FUNDI 2012 -KAMBIO MANUALE -KONDICIONER -ABS -ESP -SRS -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -AUDIO CD AUX -SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Modus

  €2,800

  2005' Renault Modus

  I skaduar3 Nëntor 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 101086 km  Automatike  Gri 

  Shitet Renault Modus me kamio automatike. Ngjyre gri e hapur. Te gjitha xhamat elektrike. Me AirBag dhe kasetofon. Dogane te paguar. Makina gjendet prane Rinasit. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Modus

  €3,990

  2006' Renault Modus

  I skaduar30 Gusht 2018, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Motorr 1.5 nafte Kamio automat+tronik. Panoramike. Viti 2006. Ne gjendje fantastike. Klima. Disqe alumini. Kompiuter bordi. Komsndo ne timon. Radio cd. Sapo ardhur nga gjermania.Dokumenta ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Renault Modus

  €2,900

  2007' Renault Modus

  I skaduar16 Janar 2018, Kavajë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 10000 km  Mekanike  

  Makina esht ne gjendje te mir ka 1vit qe esht targuar esht shum epastr si breba edhe jasht epershtatshme per femra impjanti regjistruar ke libreza. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Modus

  €3,200

  2004' Renault Modus

  I skaduar1 Tetor 2017, Durrës

  1500 cc, Naftë 240113 km  Mekanike  Gri 

  Makina e ardhur nga zvicra me dogane te paguar me km orginale 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Modus

  €2,800

  2005' Renault Modus

  I skaduar8 Janar 2017, Shkodër

  1500 cc, Naftë 130000 km  Mekanike  

  Shitet Renault Modus 1.5 nafte.Ne gjendje shum te mir Viti 2005,e paster si nga mbrenda dhe nga jasht.130 mije km origjinale.konsumi vetem 4 litra/km.kondicjoneri dhe ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj