Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Renault Modus

€3,500
2005' Renault Modus photo #1
2005' Renault Modus photo #2
2005' Renault Modus photo #3
2005' Renault Modus photo #4
2005' Renault Modus photo #5
2005' Renault Modus photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

RENAULT MODUS 1.6 BENZIN KAMBIO AUTOMAT ME VAJ ❌JO RROBOTIKE❌, VITI 2005, 4 goma te reja 100%, 180 mije km, airbag,abs,limitator shpejtesie, bord kompjuterik, komanda tek timoni, sensor shiu, sensor dritash, condicioner clima, 4 xhamat elektrik, pasqyrat elektrike, hapje mbyllje qendrore, makina theksoj esht ne gjendje perfekte si e re, e ardhur nga jasht para 8-9 muajsh dhe e targuar, e gatshem per cfardolloj prove, cmimi 3500€ pak i diskutushem ju lutem vetem telefonata serioze jo humbje kohe flm.

  • 069Tregoni telefonin
  • KrujĂ«
  • 8 Tetor 2023
Support Ukraine