Gjeni Makinat 

Renault Grand Scenic

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2015' Renault Grand Scenic

  €9,800

  2015' Renault Grand Scenic

  I skaduar28 Shkurt 2020, Tiranë

  1500 cc, Naftë 83000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar),\r\nkambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi,navigator me ekran të madh … 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Grand Scenic

  €1,599

  2002' Renault Grand Scenic

  I skaduar15 Shkurt 2020, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Reno scenic 1.9 dci viti 2002 ne gjendje shume te mire pasqyra xhama elektrik me te gjitha sherbimet e kryera me kolaudim te bere me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Renault Grand Scenic

  €9,800

  2015' Renault Grand Scenic

  I skaduar3 Janar 2020, Tiranë

  1500 cc, Naftë 83000 km  Automatike  Gri 

  Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar), kambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi, navigator me ekran … 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Grand Scenic

  €1,300

  2002' Renault Grand Scenic

  I skaduar8 Shtator 2018, Tiranë

  Benzinë 140000 km  Automatike  

  SHITET RENAULT SCENIK ..KAMJO AUTOMATIKE ..2.0 BENZINE ..E PERSHTATSHME PER IMPJANT GAZI ..KONDICIONER..AIRBEK..ABS..TIMON HIDRAOLIK..XHAMA ELEKTRIK..MBYLLJE ME PULT..GOMAT E REJA E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA PA … 

  Shto te të preferuarat