Find Cars 

Renault

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2008' Renault Logan

  €9,000

  2008' Renault Logan

  11 March 2020, Durres

  Diesel 200000 km  Manual  White 

  ✔ Viti: 2008 ✔ Kambjo: Manuale ✔ Lenda Djegese: Nafte ✔ Targa: Dogan e paguar ✔ Km: 200.000 ✔ Ngjyra: e bardhe ✔Opsionet shtese: Motorr ... 

  Bookmark This

 • 2009' Renault Kangoo

  €3,700

  2009' Renault Kangoo

  25 January 2020, Durres

  Petrol 167000 km  Manual  Blue metallic 

  Renault Kangoo në shitje, 1.6 benzinë, 2009, transmision manual. Makinë ekonomike dhe e rehatshme deri në 5 persona. 

  Bookmark This

 • 2006' Renault Megane

  €2,600

  2006' Renault Megane

  17 May 2020, Kavaje

  Diesel 15000 km  Manual  

  shitet mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar super ne gjendje me dogan te paguar 

  Bookmark This

 • 2006' Renault Megane

  €2,600

  2006' Renault Megane

  17 May 2020, Kavaje

  Diesel 15000 km  Manual  

  shitet mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar super ne gjendje me dogan te paguar 

  Bookmark This

 • 2005' Renault Scenic

  €1,650

  2005' Renault Scenic

  3 May 2020, Tirane

  Diesel 200000 km  Manual  

  068 26 48 001 

  Bookmark This

 • 2002' Renault Scenic

  €1,600

  2002' Renault Scenic

  24 April 2020, Durres

  4000 cc, Diesel 241000 km  Manual  Blue 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire si nga ana xhenerike dhe ajo motorrike me te gjitha sherbimet e kryera me kolaudim te bere dhe ... 

  Bookmark This

 • 2002' Renault Scenic

  €1,799

  2002' Renault Scenic

  23 April 2020, Durres

  1900 cc, Diesel 241000 km  Manual  Blue 

  Ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet mekanike e xhenerike te kryera me kolaudim te bere letra te paguara deri ne fund te ... 

  Bookmark This

 • 2002' Renault Scenic

  €1,599

  2002' Renault Scenic

  22 April 2020, Durres

  1900 cc, Diesel 241000 km  Manual  Blue 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera kolaudim te bere letra te prera deri nga fundi i vitit. 

  Bookmark This

 • €2,890

  2006' Renault Megane

  14 April 2020, Kavaje

  Diesel 15000 km  Manual  

  shitet renault megane 1.5 nafte viti 2006 isapo ardhur me dogan te paguar super ekonomik ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te deshironi gomat ... 

  Bookmark This

 • €2,890

  2006' Renault Megane

  13 April 2020, Durres

  Diesel 15000 km  Manual  

  shitet renault megane 1.5 nafte viti 2006 super ekonomike isapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte me goma te reja mund ta kontrolloni ... 

  Bookmark This

Sell Your Car