Gjeni Makinat 

Renault Laguna

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Renault Laguna

  €2,400

  2003' Renault Laguna

  5 Prill 2020, Shkodër

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  SHITET RENAULT LAGUNA MOTORR 1.9 NAFTE ME KONDICIONER ME LETRA DERI NE FUND TE VITIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME ZEDILE LEKURE DHE NAVI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Laguna

  €2,000

  2003' Renault Laguna

  I skaduar11 Shtator 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 225000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina eshte ne gjendje shume te mire pune 

  Shto te të preferuarat

 • €4,000

  2009' Renault Laguna

  I skaduar8 Shtator 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet Renault laguna 3 2009 1.5 Naft Shum e konomike Makina sapo ardhur na franca me 180mij kilometra orgjinale Makina esht ne super gjendje mund ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Renault Laguna

  €9,000

  2016' Renault Laguna

  I skaduar27 Prill 2019, Tiranë

  Naftë 110000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet ose nderrohet(cmim tjeter me ndrrim 10000€) Renault laguna e 2016 me 112 000 km,ne gjendje perfekte me gjitha sherbimet e bera, ne mars ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Laguna

  €3,200

  2002' Renault Laguna

  I skaduar3 Prill 2019, Tiranë

  4000 cc, Naftë 1970000 km  Mekanike  Gri 

  Pershendetje shes Renault Laguna 1.9 nafte. Makina eshte ne gjendje te shume te mir motorrike dhe gjenerike kamio me 6 marrshe . Rrypi i motorrit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Renault Laguna

  €1,800

  2003' Renault Laguna

  I skaduar4 Nëntor 2018, Tiranë

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Makina eshte me dokumenta te paguara per nje vit, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, klima, abs, esp, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Renault Laguna

  €1,700

  2001' Renault Laguna

  I skaduar22 Tetor 2018, Tiranë

  1800 cc, Benzinë 130000 km  Mekanike  Gri 

  Renault Laguna 1.8 16V Benzine e cila mund te behet me impjant gazi duke e bere shume ekonomike.Sapo jane prere letrat dhe te gjitha sherbimet. 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Laguna

  €2,200

  2002' Renault Laguna

  I skaduar24 Shtator 2018, Kavajë

  1600 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  Gri 

  Makine e perforar vetem jasht agretti n itali pa as 1 lloj problemi 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Renault Laguna

  €2,450

  2005' Renault Laguna

  I skaduar19 Shtator 2018, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  

  Shitet Ose Nderrohet Renault Laguna 2005 1.9 Nafte 205.000Km Origjinale Me Liber Sherbimesh Cmimi:2450 Euro Nr Cel:+355682089900 Makina Posedon: -Sendilje Gjys lekure Gjys Cope -Computero ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Laguna

  €2,500

  2004' Renault Laguna

  I skaduar17 Korrik 2018, Korçë

  1900 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje perfekte,nuk ka nevoje absolutisht per asgje. Shitet per arsye mosperdorimi. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj