Shto te të preferuarat

2001' Renault Laguna

€1,550
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2001 Renault Laguna në Fier, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike

Renault Laguna 1.6 Benzin - Gaz - Kamio Manuale Viti Prodhimit 2001 Taksat e Paguara Deri 9.2021 , (Gazi Shenuar Leje Qarkullimi) Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir Si Motorike , Dhe Xhenerike ‭ , Kondicioner , Xhamat Elektrik , Xhamat e Zinj . Cmimi 1550 Euro Pak i Diskutushem 069 20 44 755

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 9 Shtator 2020