Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2008' Renault Laguna

€3,000
6 foto
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazioon e sapo ardhur nga franca ,renault laguna 2.0 nafte viti 2008 makina disponon hapje dhe mbyllje me cels ne xhep ndizja e makines me start stop pa cels dritat xeno mbixeno levizin sipas ktheses klima me perte oreqinale, sendile gjysem cop gjysem lekure, sensor parkimi cmimi 3300 euro

  • 068Tregoni telefonin
  • TiranĂ«
  • 21 Qershor 2022
Support Ukraine