Gjeni Makinat 

Renault Megane

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2006' Renault Megane

  €2,600

  2006' Renault Megane

  17 Maj 2020, Kavajë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar super ne gjendje me dogan te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Megane

  €2,600

  2006' Renault Megane

  17 Maj 2020, Kavajë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar super ne gjendje me dogan te paguar 

  Shto te të preferuarat

 • €2,890

  2006' Renault Megane

  14 Prill 2020, Kavajë

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet renault megane 1.5 nafte viti 2006 isapo ardhur me dogan te paguar super ekonomik ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te deshironi gomat ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,890

  2006' Renault Megane

  13 Prill 2020, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet renault megane 1.5 nafte viti 2006 super ekonomike isapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte me goma te reja mund ta kontrolloni ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Renault Megane

  €3,999

  2009' Renault Megane

  3 Prill 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  E bardhë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Megane

  €2,800

  2002' Renault Megane

  12 Mars 2020, Tiranë

  1900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  Blu 

  RENAULT RX4 NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KONFORT I FUORISTRADES KOMBINUAR ME KONSUMIN E ULET TE NJE VETURE. DOKUMENTACION DHE SIGURACION I RREGULLT PER GJITHE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Renault Megane

  €2,500

  2006' Renault Megane

  I skaduar3 Mars 2020, Vlorë

  1900 cc, Naftë 255000 km  Mekanike  Gri 

  Dokumenta deri shtator 2020.portbagazh.start stop.shum ekonomike.drta mjegulle sensor shiu.drita ksenon.per me shume ne telefon 0697881699.watsap.mesenxher.arsyeja ska kush ta punoje.ska shofer. 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Megane

  €2,999

  2004' Renault Megane

  I skaduar24 Shkurt 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  

  kemi dhe makina te tjera te ndryshme mund ti shikoni ne fb ose instagram :autokinostudio 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Renault Megane

  €2,900

  2008' Renault Megane

  I skaduar11 Janar 2020, Durrës

  Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  RENAULT SCENIC 1.5 Nafte 6+1Viti 2008 Kambio Manuale 199.543 kilometra originale E sapo ardhur nga italia Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:2900 euro i diskutueshem ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault Megane

  €2,400

  2004' Renault Megane

  I skaduar10 Janar 2020, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 180000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Reno megane 2004 1.6 benzine/gas ,ne gjendje shum te mire.normalisht Makin e perdorur nga xheneriket esht cdo gj n rregull motorri ne rregull.kondicioneri punon .start ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj