Gjeni Makinat 

Hyundai

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Hyundai H-1

  €7,500

  2008' Hyundai H-1

  18 Janar 2021, Kolonjë

  Naftë 110000 km  Mekanike  E bardhë 

  Hyundai H-12.5 crdiviti 2008km 117.000me tvsh te paguarsapo ardhur nga Siena Italicmimi 7.500 euro 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Elantra

  €8,000

  2014' Hyundai Elantra

  18 Janar 2021, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 110000 km  Automatike  E zezë 

  honday elantra automat viti 2014 e sapo ardhur me dogan te pagur,1.8 benziin+gas i sapo montuar,disponon baxha xhami,sedile me ngrohje,kamera mbrapa,pilot automatic,telf,aux,bluthuth,makina esht full..cmimi 8000€ … 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Hyundai Elantra

  €7,700

  2013' Hyundai Elantra

  17 Janar 2021, Fier

  Benzinë 120000 km  Automatike  

  honday elantra automat viti 2013e sapo ardhur me dogan te pagur,1.8 benziin+gas i sapo montuar,disponon baxha xhami,sedile me ngrohje,,pilot automatic,telf,aux,bluthuth,makina esht full..cmimi 7700€ i diskutushem!auto_malasi 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Sante Fe

  €6,400

  2009' Hyundai Sante Fe

  15 Janar 2021, Fier

  2200 cc, Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Matrix

  €3,500

  2009' Hyundai Matrix

  15 Janar 2021, Tiranë

  1500 cc, Naftë 116000 km  Mekanike  Blu 

  Shitet Hyundai Matrix viti 2009, kambio manuale, 1.5 nafte, motorr me zinxhir, kondicioner, 122000 km origjinale, xhama-pasqyra elektrike, shume ekonomike, taksa/siguracion te paguara deri Janar … 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Hyundai Sonata

  €14,399

  2015' Hyundai Sonata

  2 Janar 2021, Tiranë

  Hibrid 140000 km  Automatike  

  Hyundai Sonata e 2015 Hybrid.Motorr 2.4 Hybrid dhe Benzine ne gjendje perfekte ne te gjitha detajet Full Full Opsion Blue Drive START & STOP,ECO MODE,KAMERA … 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Santa FE

  €7,900

  2009' Hyundai Santa FE

  21 Dhjetor 2020, Kavajë

  Naftë 60000 km  Automatike  E zezë 

  Okazion!! Shitet HYUNDAI SANTAFE 2.2 CRDI SLX VGT kmabio automat tip tronic, sedile lekure plus kamosh, sedile elektrike me ngrohje para dhe mbrapa, sedilje me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Santa FE

  €7,900

  2009' Hyundai Santa FE

  21 Dhjetor 2020, Kavajë

  Naftë 55000 km  Automatike  E bardhë 

  Instagram dhe facebook e2eautoagency. 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Hyundai Tucson

  €8,700

  2010' Hyundai Tucson

  14 Dhjetor 2020, Tiranë

  2000 cc, Naftë 133000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Hyundai Tucson viti 2010 full option, kambio automatike, 2.0 naftë, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 133.000 km origjinale me liber servisi, kompjuter … 

  Shto te të preferuarat

 • 2016' Hyundai Tucson

  €16,000

  2016' Hyundai Tucson

  4 Nëntor 2020, Tiranë

  Naftë 40000 km  Automatike  E zezë 

  Pasqyra me palosje automatike, sinjale LED 

  Shto te të preferuarat