Gjeni Makinat 

Hyundai Grand Santa Fe

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Hyundai Grand Santa Fe

  €8,400

  2008' Hyundai Grand Santa Fe

  I skaduar24 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  

  Shitet Full Opsion.Full Servis.178.000Km Origjinale.4x4.Gri.2007-2008.I Sapo Ardhe .Targim I Ri.Ne Gjendje Super.Me Taksa Gusht 2019.8.400Euro.Okazion.Me Marveshje.0684562303 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj