Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Hyundai Grand Santa Fe

€3,200
2002' Hyundai Grand Santa Fe photo #1
2002' Hyundai Grand Santa Fe photo #2
2002' Hyundai Grand Santa Fe photo #3
2002' Hyundai Grand Santa Fe photo #4
2002' Hyundai Grand Santa Fe photo #5
2002' Hyundai Grand Santa Fe photo #6
6 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 30000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet foristrad 4x4 ne gjendje te mire shum ekonomike ne harxhim
motorr 2.2 dokumenta te Paguara dhe siguracion per jasht 3muaj ka nevoj per disa lyerje mundesi nderrimi me Makin me te lire..

  • 069Tregoni telefonin
  • Pogradec
  • 15 Prill 2023
Support Ukraine