Gjeni Makinat 

Hyundai Coupe

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Hyundai Coupe

  €1,700

  2000' Hyundai Coupe

  I skaduar31 Maj 2018, Korçë

  1600 cc, Benzinë 300000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Hyundai Coupe

  €1,600

  1999' Hyundai Coupe

  I skaduar1 Dhjetor 2017, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 15000 km  Mekanike  

  Shitet hyndai coupe me letra te rregullta deri ne nentor.2018 sendile lekure,xhama elektrik,kondicioner,mbyllje qendrore,kasetofon cd+usb,disqe alumini goma 80%,impjant gazi sekuencial,cmimi i diskutushem mundesi nderrimi,me makin ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Hyundai Coupe

  €2,500

  1999' Hyundai Coupe

  I skaduar5 Korrik 2017, Berat

  1600 cc, Benzinë 154000 km  Mekanike  E zezë 

  BENZINE/GAZ 1.6 16V. FULL MUSIC,KONDICIONER,4 ABS,DISJE 15 ALUMIN,SALLON ME SHIN,NGJYRRE E ZEZE,ALARM,LETRA TE PRERA DER 2018.JANE BERE TE GJITHA SHERBIMET. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj