Gjeni Makinat 

Hyundai i10

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2009' Hyundai i10

  €3,100

  2009' Hyundai i10

  I skaduar12 Korrik 2019, Fier

  Benzinë 70000 km  Mekanike  E zezë 

  HYNDAI I 10 I SAPI ARDHU NGA ITALIA. ME DOGANE TE PAGUAR. MOTORI 1.1 BENXIN.VITI 2009. MUNDSI FINANCIMI DHE ME KESTE mujore 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Hyundai i10

  €3,500

  2011' Hyundai i10

  I skaduar4 Nëntor 2018, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 57022 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Hyndai i10 ne gjendje shume te mire. Me dogane dhe taksa te paguara. Me kondicioner dhe xhama elektrike dy te parat. Harxhon 7 litra ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai i10

  €8

  2014' Hyundai i10

  I skaduar22 Dhjetor 2017, Tiranë

  1000 cc, Benzinë 93000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet Makine Hyundai 2014 modeli i ri! Ne gjendje shume te mire(te gjitha sherbimet origjinale Hunday perfshire dhe gomat e reja) Me kambio manuale! Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai i10

  €3,500

  2008' Hyundai i10

  I skaduar6 Korrik 2017, Tiranë

  1200 cc, Benzinë  Automatike  

  Okazion!Makina eshte perdorur nga nje person. Eshte e vitit 2008 por ka dale ne rruge ne 2010. Eshte ne gjendje te shkelqyer, me karta te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj