Gjeni Makinat 

Hyundai Getz

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Hyundai Getz

  €2,000

  2003' Hyundai Getz

  8 Mars 2020, Tiranë

  1600 cc, Benzinë 160000 km  Mekanike  

  Shitet Hyundai Getz 2003 , 1,1 benzine 160000 km, me dokumentacione te prera para nje muaji. Cmimi 2000€ i diskutueshem Na kontaktoni ne nr e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Getz

  €2,200

  2004' Hyundai Getz

  I skaduar29 Maj 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  shitet Hyndaj Getz 1.5 nafte vitit 2004 cemimi 2200€ dhe mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Hyundai Getz

  €2,200

  2003' Hyundai Getz

  I skaduar12 Prill 2019, Durrës

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

  Shitet Hyndaj Getz 1.3 benzin vitit 2003. ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike cemimi 2200€ dhe mundesi nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai Getz

  €3,000

  2008' Hyundai Getz

  I skaduar21 Mars 2019, Tiranë

  1500 cc, Naftë 16300 km  Mekanike  Gri 

  Makina sapo targuar origjina makines zvicera goma te reja liber servisi, liber km 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Hyundai Getz

  €2,400

  2002' Hyundai Getz

  I skaduar26 Shkurt 2019, Fier

  Benzinë 190000 km  Automatike  

  Shitet Hyndai Getz 1.4 Benzin Kambio Automat Xhama Elektrik Hapje Mbyllje Me Pult Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mire Mekanike Dhe Xhenerike Cmimi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Getz

  €2,300

  2004' Hyundai Getz

  I skaduar10 Mars 2018, Durrës

  Naftë 15000 km  Mekanike  

  Hyndaj Getz 1.5 nafte e vititi 2004 ne gjendje prefekte motorrike dhe xhenerike. Dogsn e paguar cemimi 2300€ dhe mundedi nderrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Hyundai Getz

  €1,700

  2003' Hyundai Getz

  I skaduar16 Dhjetor 2017, Lezhë

  Benzinë 20000 km  Mekanike  

  Shes hyundain getz e sapo ardhun nga sllovenia i vitit 03 1.4 benzin super ekonomike 5/100km, makin ideale per qytet. Sapo jane paguar letrat, dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Getz

  €2,300

  2004' Hyundai Getz

  I skaduar5 Tetor 2017, Tiranë

  Benzinë 130000 km  Mekanike  E kuqe 

  Hyundai getz viti 2004 benzine 1.1 shume ekonomike kambio manuale ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike.shum e paster si jashte dhe brenda .e ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Getz

  €2,000

  2004' Hyundai Getz

  I skaduar9 Shtator 2017, Fier

  Benzinë 15000 km  Mekanike  

  Shes hyundai getz 1.1 benzin viti 2004 me dukumenta te paguara airbek xham elektrik me kater porta sherbimet te bera te gjitha makina esht shum ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Getz

  €1,700

  2005' Hyundai Getz

  I skaduar5 Shtator 2017, Sarandë

  Benzinë 190000 km  Mekanike  

  Shitet mjeti hyundai getz .Mjeti eshte me letra te prera deri ne janar .Makina eshte me te gjitha sherbimet te bera. Pomp benzine. rrip faze ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj