Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Hyundai Getz

€2,400
2009' Hyundai Getz photo #1
2009' Hyundai Getz photo #2
2009' Hyundai Getz photo #3
2009' Hyundai Getz photo #4
2009' Hyundai Getz photo #5
2009' Hyundai Getz photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Sallon rrobe origjinal teper e paster,
-Xhama te zinj te certifikuar,
-2 xhama elektrik,
-4 goma te sapo vendosura te reja (100%),
-Vaj/filtra, motorrino, set faze te sapo nderruara, fije dhe kandele, te kryera ne servis ne Itali
-Taksa, siguracion dhe kolaudim te paguara deri me shtator 2024,
-Tapiceri e lare ne pastrim kimik,
-Jo duhanpires,
-Kondicioner, ABS, SRS,
-Automjeti eshte teper i paster brenda e jasht, nuk ka absolutisht korozion, nuk ka nevoje per asnje sherbim si dhe eshte teper ekonomike.

-Çmimi i diskutueshem

  • +39Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Tetor 2023
Support Ukraine