Gjeni Makinat 

Hyundai Tucson

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2016' Hyundai Tucson

  €14,500

  2016' Hyundai Tucson

  30 Maj 2020, Tiranë

  Naftë 100000 km  Automatike  E zezë 

  069 56 99 639 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Tucson

  €4,200

  2005' Hyundai Tucson

  I skaduar8 Tetor 2019, Tiranë

  1900 cc, Naftë 185000 km  Automatike  

  Okazion!!! Shitet Hyundai Tucson 4200 Euro, automatike e vitit 2005. Letrat e paguara deri ne Dhjetor 2019, ne gjendje shume te mire, e gatshme per ... 

  Shto te të preferuarat

 • €7,500

  2007' Hyundai Tucson

  I skaduar8 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 45000 km  Automatike  E zezë 

  AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT Ftohja.....: Klima Fuqia KW..:103 (140PS) KM.........: 54.114 RADIO CDI USB AUX ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Tucson

  €6,900

  2009' Hyundai Tucson

  I skaduar23 Qershor 2019, Tiranë

  Naftë 180000 km  Automatike  E gjelbër 

  -KAMBIO AUTOMATIKE -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -CLIMA DIGITALE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SESNOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -AUTO PILOT -KOMPJUTER BORDI -NAVIGATOR KENWUD DVD/CD/WSB -SENSOR ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Tucson

  €4,500

  2005' Hyundai Tucson

  I skaduar1 Qershor 2019, Elbasan

  2000 cc, Naftë 189514 km  Automatike  

  Makina është në gjendje të mirë. Disje alumini dhe gomat në gjendje shumë të mirë. Makina është përdorur nga një pronar i vetëm. Është 2.0 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Tucson

  €5,300

  2005' Hyundai Tucson

  I skaduar3 Prill 2018, Durrës

  Naftë 160000 km  Automatike  Gri 

  Hyundai Tucson 2.0 nafte 4x4 Viti 2005 Kambio Automat 176.233 kilometra Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:5300 euro I diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Hyundai Tucson

  €6,800

  2009' Hyundai Tucson

  I skaduar9 Shkurt 2018, Durrës

  Naftë 130000 km  Automatike  E zezë 

  Hyundai Tucson 2.0 Nafte...Viti prodhimit 23-12-2008...-Kambio Automatike...134.334 km certifikuar me liber sherbimi...Makina eshte ne gjendje perfekte...E sapoardhur nga Italia...Me dogane te paguar... Makina disponon opsione ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Hyundai Tucson

  €5,000

  2005' Hyundai Tucson

  I skaduar6 Janar 2018, Elbasan

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  hyundai tucson viti 2005 nafte e sapoardhur mga italia me dogane te paguar ne gjendje te shkelqyer me 189000 km origjinale xhama te zi origjinal, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2014' Hyundai Tucson

  €5,200

  2014' Hyundai Tucson

  I skaduar1 Dhjetor 2017, Tiranë

  Naftë 26000 km  Automatike  E bardhë metalik 

  Përdoret mjaft 2014 Hyundai Tucson. Ende në gjendje të përsosur. dhe me mundësi të plotë. nëse jeni të interesuar ju lutem dërgoni mesazhin tuaj 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Hyundai Tucson

  €5,400

  2008' Hyundai Tucson

  I skaduar22 Nëntor 2017, Tiranë

  2000 cc, Naftë 280000 km  Mekanike  E zezë 

  Sensor te pasem parkimi, dy celesa me pult, xhama te pasem te erret origjinal.\r\nSherbime te sapo bera, taksa/siguracioni deri ne prill 2018, gjendje shume e ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj