Find Cars 

Hyundai Tucson

Make and model

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Transmission

Location

Search
 • 2005' Hyundai Tucson

  €4,200

  2005' Hyundai Tucson

  Expired8 October 2019, Tirane

  1900 cc, Diesel 185000 km  Automatic  

  Okazion!!! Shitet Hyundai Tucson 4200 Euro, automatike e vitit 2005. Letrat e paguara deri ne Dhjetor 2019, ne gjendje shume te mire, e gatshme per ... 

  Bookmark This

 • €7,500

  2007' Hyundai Tucson

  Expired8 July 2019, Tirane

  Diesel 45000 km  Automatic  Black 

  AUTO 999 HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE 2007 Karburanti: NAFTE Ngjyra.....: E ZEZE Kamjo......: AUTOMAT Ftohja.....: Klima Fuqia KW..:103 (140PS) KM.........: 54.114 RADIO CDI USB AUX ... 

  Bookmark This

 • 2009' Hyundai Tucson

  €6,900

  2009' Hyundai Tucson

  Expired23 June 2019, Tirane

  Diesel 180000 km  Automatic  Green 

  -KAMBIO AUTOMATIKE -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -CLIMA DIGITALE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SESNOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -AUTO PILOT -KOMPJUTER BORDI -NAVIGATOR KENWUD DVD/CD/WSB -SENSOR ... 

  Bookmark This

 • 2005' Hyundai Tucson

  €4,500

  2005' Hyundai Tucson

  Expired1 June 2019, Elbasan

  2000 cc, Diesel 189514 km  Automatic  

  Makina është në gjendje të mirë. Disje alumini dhe gomat në gjendje shumë të mirë. Makina është përdorur nga një pronar i vetëm. Është 2.0 ... 

  Bookmark This

 • 2005' Hyundai Tucson

  €5,300

  2005' Hyundai Tucson

  Expired3 April 2018, Durres

  Diesel 160000 km  Automatic  Grey 

  Hyundai Tucson 2.0 nafte 4x4 Viti 2005 Kambio Automat 176.233 kilometra Gjendja perfekte Dogane e paguar Cmimi:5300 euro I diskutueshem 

  Bookmark This

 • 2009' Hyundai Tucson

  €6,800

  2009' Hyundai Tucson

  Expired9 February 2018, Durres

  Diesel 130000 km  Automatic  Black 

  Hyundai Tucson 2.0 Nafte...Viti prodhimit 23-12-2008...-Kambio Automatike...134.334 km certifikuar me liber sherbimi...Makina eshte ne gjendje perfekte...E sapoardhur nga Italia...Me dogane te paguar... Makina disponon opsione ... 

  Bookmark This

 • 2005' Hyundai Tucson

  €5,000

  2005' Hyundai Tucson

  Expired6 January 2018, Elbasan

  Diesel 180000 km  Manual  

  hyundai tucson viti 2005 nafte e sapoardhur mga italia me dogane te paguar ne gjendje te shkelqyer me 189000 km origjinale xhama te zi origjinal, ... 

  Bookmark This

 • 2014' Hyundai Tucson

  €5,200

  2014' Hyundai Tucson

  Expired1 December 2017, Tirane

  Diesel 26000 km  Automatic  White metallic 

  Përdoret mjaft 2014 Hyundai Tucson. Ende në gjendje të përsosur. dhe me mundësi të plotë. nëse jeni të interesuar ju lutem dërgoni mesazhin tuaj 

  Bookmark This

 • 2008' Hyundai Tucson

  €5,400

  2008' Hyundai Tucson

  Expired22 November 2017, Tirane

  2000 cc, Diesel 280000 km  Manual  Black 

  Sensor te pasem parkimi, dy celesa me pult, xhama te pasem te erret origjinal.\r\nSherbime te sapo bera, taksa/siguracioni deri ne prill 2018, gjendje shume e ... 

  Bookmark This

 • 2005' Hyundai Tucson

  €6,500

  2005' Hyundai Tucson

  Expired28 July 2017, Tirane

  2000 cc, Diesel 185000 km  Automatic  Grey 

  Ne gjendje shume te mire ,185000 km origjinale me liber sherbimesh,2.0 nafte,kamio automatike 

  Bookmark This

Sell Your Car