Gjeni Makinat 

Hyundai Terracan

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2005' Hyundai Terracan

  €5,300

  2005' Hyundai Terracan

  I skaduar8 Shtator 2018, Tiranë

  Naftë 100000 km  Mekanike  E gjelbër 

  Okazion:shitet foristrad Hyundai terracan viti 2005 me naft,2.9 kubik,me vetem 100 mije km te bera me dokumenta shqiptare,ne gjendje te perkryer,mund ta kontrolloni ku te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Hyundai Terracan

  €5,000

  2003' Hyundai Terracan

  I skaduar15 Gusht 2017, Durrës

  2900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  

  Makines jan bere te gjitha sherbimet 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Terracan

  €4,300

  2006' Hyundai Terracan

  I skaduar8 Korrik 2017, Lushnjë

  1600 cc, Naftë 240000 km  Mekanike  

  Makina ka ardhur nga Italia me dogan te paguar gati per targa makina ne gjendje te bera te tera gjerat ne itali me liber sherbimi 

  Shto te të preferuarat

 • €9,500

  2004' Hyundai Terracan

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  1900 cc, Naftë 31000 km  Automatike  

  Hyundai Terracan for sale 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Hyundai Terracan

  €8,500

  2004' Hyundai Terracan

  I skaduar14 Qershor 2017, Tiranë

  2900 cc, Naftë 45000 km  Automatike  

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE.\r\nmE DOKUMENTA TE RREGULLTA. e ZHDOGANUAR DHE E KOLAUDUAR DERI NE GUSHT 2017. 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Hyundai Terracan

  €4,300

  2006' Hyundai Terracan

  I skaduar26 Maj 2017, Tiranë

  1600 cc, Naftë 250000 km  Mekanike  

  Ne gjendje shum te mire ardhur nga Italia me dogan te paguar motorri 2.9 nafte per .me shum info nr 0683643993 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj